• Personalizacja

W sklepie jest możliwość personalizacji produktów.

Są dostępne trzy kategorie produktów:
Zmiana Napisu
Mała Personalizacja
Duża Personalizacja
Dwie pierwsze, czyli zmianę napisu i małą personalizację można zakupić od ręki tutaj, lub z poziomu niektórych produktów. 

Duża personalizacja,  jest wyceniana indywidualnie i jej cena zależy od ilości pracy włożonej w projekt. Jest to około 80 zł  od psa, jednak cena może ulec zmianie, często na niższą, dlatego przed zakupem wymagany jest wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów.


Czym jest duża personalizacja? 

• Jest to usługa polegająca na przystosowaniu istniejącego w sklepie projektu na podstawie przesłanego zdjęcia.

• Jest wykonywana na bazie grafik ze sklepu (styl komiksowy, pies siedzący).

• Jest powiązana bezpośrednio z produktem w sklepie. Nie można jej zakupić w oderwaniu od produktu w sklepie i użyć jako projektu do własnych celów, chyba, że mamy na to zgodę wykonawcy projektu. Do personalizacji należy więc doliczyć koszt produktu.

• Personalizacja jest płatna jednorazowo, po wykonaniu pozostaje w bazie sklepu i można ją wykorzystać ponownie na produktach objętych personalizacją bez płacenia, o ile nie będzie modyfikowana. 

• Kupno jednej personalizacji oznacza kupno jednej grafiki na której możesz zmieniać lub dodawać różne elementy w tym dowolną ilość spersonalizowanych psów. 

• Pamiętaj, że kupując jakikolwiek produkt personalizowany tracisz prawo jego zwrotu, z pominięciem reklamacji. 
perso.png

Prawa autorskie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie stworzone przez nas grafiki, w tym te, które zostały umieszczone na naszej stronie internetowej, chronione są prawami autorskimi na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Prawa autorskie do tych grafik oraz ich elementów przysługują Hannie Rączkowskiej. Kopiowanie grafik, ich zmiany, rozpowszechnianie, udostępnianie, wykorzystywanie i publikacja – w jakiejkolwiek formie, (również elektronicznej), tak w całości jak w części, tak do celów komercyjnych i prywatnych, bez zgody autora jest zabronione i będzie karane z całą surowością prawa.

  • Sklep zamknięty

Sklep zamknięty na dłuższy okres, do odwołania. Tel. 510168514